Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, profesní růst, zázemí silné společnosti, příjemné pracovní prostředí a zaměstnanecké výhody.

Aktuální pracovní příležitosti:

OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS

Náplň práce

  • ohraňování polotovarů na lisech Trumpf a Bystronic Xpert 1500
  • kusová a malosériová výroba podle výkresové dokumentace
  • základní ošetření a údržba ohraňovacích lisů
  • jednoduchá práce s informačním systémem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického typu
  • víceletou zkušenost z prostředí systémů CNC řízení
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe na CNC strojích Trumpf a Bystronic Xpert 1500
  • důslednost a technickou zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • příjemné pracovní prostředí

Kontaktní osoba: Ing. Bořek Králík – vedoucí výroby, GSM: +420 606 023 673
V případě zájmu zašlete svůj životopis na:  b.kralik@tech-centrum.cz