Nabízíme férový přístup společnosti, v které se ctí a hodnotí pracovitost a slušnost. Našim silným zájmem je permanentně vytvářet příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí všem zaměstnancům i spolupracujícím partnerům.

Nabízené pracovní pozice:

OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS

Náplň práce

  • ohraňování plechových výpalků na strojích značek Trumpf, Bystronic a Ursviken
  • samostatné programování ohybů na strojích dle výkresové dokumentace
  • kusová výroba, menší série převládají
  • silný důraz na samokontrolu a kvalitu provedení
  • provádění pravidelné základní údržby ohraňovacích lisů

Požadujeme

  • střední vzdělání technického typu
  • praxi samostatného programování CNC řízených ohraňovacích
    lisů dle výkresové dokumentace
  • důslednost a technickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • platové ohodnocení odpovídající schopnostem a přístupu k práci v nadprůměrné výši
  • příplatky za přesčasy 25 %,  So – Ne 50 %
  • vánoční odměny
  • stravenky za odpracovanou směnu ve výši 120 Kč
  • příjemné pracovní prostředí vybavené moderní technologií a nářadím

Pokud vás tato pozice zaujala, prosím kontaktujte:
Ing. Michal Motyčka – výrobní ředitel, GSM: +420 603 257 115
nebo zašlete svůj životopis na:  m.motycka@tech-centrum.cz

SVAŘEČ CO2

Náplň práce

  • Svařování v ochranné atmosféře aktivního plynu (MAG)
  • „fajnovější“ svařování převážně do tloušťky 5 mm (standardní konstrukční ocel)
  • kusová výroba, převládají menší série ale opakovaně
  • začišťování svarů; jemné zabroušení na pohledovou kvalitu
  • v případě výroby složitějších a větších svařenců včetně nýtování, vrtání, zahlubování a jiných zámečnických operací

Požadujeme

  • vyučení v oborech svařeč, zámečník nebo souvisejících, případně adekvátní praxe
  • platný základní kurz svařování  ZK 135 1.1 a znalost čtení výkresové dokumentace
  • pečlivost, zručnost a celkovou technickou zdatnost

Nabízíme

  • Vánoční odměny
  • příjemné pracovní prostředí vybavené moderním vybavením a nářadím
  • možnost rozvoje a uplatnění kreativity při řešení nových výrobků

Lubomír Šugár – mistr svařovny, GSM: +420 720 997 223
nebo zašlete svůj životopis na:  l.sugar@tech-centrum.cz