Nabízíme férový přístup společnosti, v které se ctí a hodnotí pracovitost a slušnost. Našim silným zájmem je permanentně vytvářet příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí všem zaměstnancům i spolupracujícím partnerům.

Nabízené pracovní pozice:

ZÁMEČNÍK

Náplň práce

  • Provádění manuálních zámečnických prací.
  • výroba výrobků dle výkresové dokumentace pomocí níže specifikovaných technologií:
    • vrtání děr, vrtání závitů, zahlubování, ukosování, zkružování (3-válcová zkružovačka), broušení, ruční opracování součástí pilováním,
    • řezání profilů na poloautomatické pile,
    • rovnání dílů na menším hydraulickém lisu,
    • operace spojené s provozem vzduchem ovládaných ručních zařízení, nýtování, práce s pneumatickým nářadím.

Charakter provozu: zakázková výroba - kovovýroba

  • kusová výroba, převládají menší série ale opakovaně
  • 1-směnný provoz, 6:00 – 14:30 h
  • silný důraz na samokontrolu a kvalitu provedení

Požadujeme

  • vyučení v oborech svařeč, zámečník nebo souvisejících, případně adekvátní praxe
  • pečlivost, zručnost a celkovou technickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení – hrubá mzda 150 – 180 Kč/hod. dle schopností a hlavně přístupu k práci
  • příplatky za přesčasy 25 %,  So – Ne 50 %
  • stravenky za odpracovanou směnu ve výši 120 Kč
  • vánoční odměny
  • možnost rozvoje při práci s různorodými výrobky s dobrým nástrojovým vybavením

Pokud vás tato pozice zaujala, prosím kontaktujte:
Lubomír Šugár – mistr svařovny, GSM: +420 720 997 223
nebo zašlete svůj životopis na:  l.sugar@tech-centrum.cz

OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS

Náplň práce

  • ohraňování plechových výpalků na strojích značek Trumpf, Bystronic a Ursviken
  • samostatné programování ohybů na strojích dle výkresové dokumentace
  • kusová výroba, menší série převládají
  • provádění pravidelné základní údržby ohraňovacích lisů

Požadujeme

  • střední vzdělání technického typu
  • praxi samostatného programování CNC řízených ohraňovacích
    lisů dle výkresové dokumentace
  • důslednost a technickou zdatnost

Nabízíme

  • platové ohodnocení dle schopností a přístupu k práci od 180,- Kč / hod.
  • příjemné pracovní prostředí vybavené moderní technologií a nářadím

Pokud vás tato pozice zaujala, svůj životopis prosím zasílejte na:
mistr@tech-centrum.cz