Nabízíme férový přístup společnosti, v které se ctí a hodnotí pracovitost a slušnost. Našim silným zájmem je permanentně vytvářet příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí všem zaměstnancům i spolupracujícím partnerům.

Nabízené pracovní pozice:

OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS

Náplň práce

  • ohraňování plechových výpalků na strojích značek Trumpf, Bystronic a Ursviken
  • samostatné programování ohybů na strojích dle výkresové dokumentace
  • zákazková výroba, menší série převládají
  • silný důraz na samokontrolu a kvalitu provedení
  • provádění základní údržby ohraňovacích lisů

Požadujeme

  • vzdělání technického typu nebo praxi na ohraňovacích lisech
  • důslednost a technickou zdatnost
  • pracovitost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • vysoké mzdové hodnocení
  • příplatky za přesčasy 25 %,  So – Ne 50 %
  • vánoční odměny
  • stravenkový paušál 66,- Kč za odpracovanou směnu
  • po odpracování 1.roku:
    • 3 dny zdravotního volna - tzv. "sick-days"
    • zvýhodněná firemní SIM karta s neomezeným tarifem na česká čísla + 10GB dat
  • příjemné pracovní prostředí vybavené moderními technologiemi

Pokud vás tato pozice zaujala, svůj životopis prosím zasílejte na:
mistr@tech-centrum.cz

ZÁMEČNÍK

Náplň práce

  • Provádění manuálních zámečnických prací
  • výroba dle výkresové dokumentace:
    • vrtání děr, vrtání závitů, zahlubování, ukosování, zkružování (3-válcová zkružovačka), broušení, ruční opracování součástí pilováním,
    • řezání profilů na poloautomatické pile
    • rovnání dílů na menším hydraulickém lisu
    • nýtování, práce s pneumatickým nářadím

Charakter provozu: zakázková výroba z plechu a profilů

  • převládají menší série, ale opakovaně
  • 1-směnný provoz, 6:00 – 14:30 h

Požadujeme

  • vyučení v oborech zámečník/svařeč nebo souvisejících, případně adekvátní praxe
  • pečlivost, zručnost a celkovou technickou zdatnost

Nabízíme

  • dobré ohodnocení dle schopností a přístupu
  • možnost rozvoje při práci s různorodými výrobky s dobrým nástrojovým vybavením

Pokud vás tato pozice zaujala, prosím kontaktujte:
mistra svařovny a zašlete svůj životopis na:  l.sugar@tech-centrum.cz