Naše společnost

Jsme specialisti na komplexní zpracování plechových komponentů a svařovaných sestav. Působíme na trhu již od roku 1995.

Posláním společnosti Technologické centrum a.s. je budování dlouhodobých a vzájemně prospěšných vztahů se zákazníky, kterým nabízíme vždy optimální řešení jejich potřeb /  požadavků v souladu se zásadou co nejefektivnější výroby.

Nabízíme kompletní služby také s využitím našich stěžejních partnerů ve frézování a CNC obrábění. Naše vztahy jsou vždy založeny na partnerské fair play bázi.  

Při naší práci vždy klademe důraz na:

  • maximální pochopení reálných potřeb zákazníků v návaznosti na jejich vlastní procesy

  • kvalitu provedení s cílem budování dlouhodobě stabilních partnerství

  • týmovou spolupráci a osobní rozvoj zaměstnanců

 

Hodnoty společnosti Technologické centrum a.s. jsou:

Orientace na zákazníka

Naše budoucnost je závislá na tom, že budeme našim novým i stávajícím zákazníkům naslouchat a pomáhat. Tím přispějeme k jejich úspěchu a spokojenosti. Jsme proaktivní, efektivní a snadno se s námi obchoduje. Nabízíme odborné znalosti a efektivní řešení na míru každého projektu. Dodržujeme sliby.

Integrita

Čestnost, poctivost, solidarita, respekt, loajalita a úcta jsou pro nás maximálně důležité. Dbáme vždy na bezpečnost práce. Jsme ztotožněni s filosofií firmy a jejími cíli.

Zlepšování

Jsme přesvědčeni, že se vždy dá najít kvalitnější a efektivnější řešení. Nespokojíme se s průměrností.

Zaměstnanci

Rozvíjíme firemní kulturu, která podporuje proaktivitu, kreativitu, odpovědnost a kvalitní výkony. Chceme se vždy aktivně zapojit do procesů a být součástí úspěšného týmu. Našim zaměstnancům dáváme možnost růstu.